MELİH ERSEZEN, GÖZYAŞLARI İLE UĞURLANDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

MELİH ERSEZEN, GÖZYAŞLARI İLE UĞURLANDI

 

Burhaniye Ak Partinin kuruluşundan bugüne kadar parti içerisinde yöneticilik, başkanlık, İl Genel Meclis Üyeliği ve son olarak ta Burhaniye Belediye Meclis üyeliği görevinde bulunan Melih Ersezen, son yolculuğuna göz yaşları içerisinde uğurlandı.

 

Bir süredir yakalandığı amansız hastalık nedeniyle tedavi gören ve özel Körfez Hastanesinde yatan Ersezen, kaldırıldığı İstanbul’daki Memorial Hastanesinde önceki gece yaşama tutunamadı ve vefat etti. Vefat haberi ilçede büyü üzüntü yaratan Ersezen’in naaşı, Burhaniye Devlet Hastanesine getirildi. Cenaze öğle saatlerinde hastaneden alınarak omuzlar üzerinde son olarak görev yaptığı Burhaniye Belediyesi önüne getirildi. Ersezen’in naaşı belediye önünde katafalka konularak cenazeye katılanlardan helallik istendi. Cenaze, daha sonra Burhaniye Belediyesi cenaze aracı ile Kocacami’ye götürüldü.  Burada kılınan öğle namazı sonrasında Melih Ersezen, göz yaşları içerisinde Börülce Köy mezarlığında toprağa verildi.49 yaşında vefat eden Melih Ersezen’in cenazesine  belediye başkanı, belediye meclis üyeleri, Siyasi parti temsilcileri, kurum amirleri, belediye çalışanları ve çok sayıda vatandaş son yolculuğunda yalnız bırakmadı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.