EDREMİT’TE KÖPRÜLÜ KAVŞAK DÜZENLENİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE KÖPRÜLÜ KAVŞAK DÜZENLENİYOR

 

Edremit Belediyesi tarafından, ilçe sınırları içerisinde yer alan kavşaklar düzenleniyor. Bu çalışmalar kapsamında Edremit’in Balıkesir ve İzmir yönünden girişinde bulunan köprülüğü kavşağın çevresi düzenlenerek modern bir görünüme kavuşturulacak.

 

Edremit Belediyesi tarafından, Karayolları Müdürlüğü ile yapılan iş birliği kapsamında ilçe sınırları içinde yer alan kavşaklar ve refüjler yeniden düzenlenerek modern bir görünüme kavuşturuluyor. Bu çalışmalar kapsamında Edremit’in Balıkesir ve İzmir yönünden girişinde bulunan köprülü kavşağın çevre düzenleme çalışmalarına başlandı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda öncelikle artezyen kuyuları açılarak otomatik sulama sistemleri kuruluyor.  Bölgenin iklimine uygun bitki ve çim ekimleri ile yeşillendirilecek olan kavşak peyzaj düzenlemesi ile modern bir görünüme kavuşturulacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’in büyük bir kent olduğunu, giriş ve çıkışlarının çağdaş kentlere yakışır şekilde olması gerektiğini belirterek “Her gün binlere aracın kullandığı ilçemizin giriş ve çıkış bölgelerini çağdaş ve modern kentlere yakışır bir şekilde yeniliyoruz. Bostancı’dan Narlı’ya kadar olan kavşakların önemli bir kısmının düzenlemesini tamamladık. Bostancı bölgesinde ki köprülü kavşağın çevre düzenlemesini de çağdaş ve modern kentlere yakışır şekilde yerine getireceğiz. Artık ilçemize gelenleri pırıl pırıl kavşak ve caddeler karşılayacak” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.