PLAJLAR NE ZAMAN TEMİZLENECEK?

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

PLAJLAR NE ZAMAN TEMİZLENECEK?

29 kilometrelik sahil şeridi ve 3 büyük halk plajına sahip olan Burhaniye’nin mavi bayraklı plajları ne zaman temizlenecek?

Diğer İlçelere göre en fazla mavi bayrağa sahip olan Burhaniye’de yaz sezonun yaklaşmasına rağmen plajlarda her hangi bir temizlik çalışması yapılmaması sonucu plajların tarla görüntüsüne bürünmesine tepkiler artıyor. Geçtiğimiz yıllarda bu zamanlarda plajlarda temizlik çalışmaları yapılmış olmasına rağmen bu yıl hiçbir çalışma olmaması dikkat çekiyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından temizlenesi gereken plajların Nisan ayı ortasına gelinmesine rağmen temizlenmemsi vatandaşların tepkisine neden olmaya da devam ediyor. Her yıl Nisan ayında plajların temizlenmesine başlandığını belirten vatandaşlar Büyükşehire geçen her hizmette aksamalar yaşıyoruz. Havalar ısındı birçok kişi denize girmeye başladı ancak temizlik çalışmaları başlamadı. Plajlarda bulunan tuvaletlerin hali utanç verici, duşlar ve soyunma kabinleri yetersiz. Burhaniye ve Ören’e eşsiz plajları için gelen yabancıları bu şeklide mi ağırlayacağız. Büyükşehir Belediyesi bir an önce plajları temizlemeli dediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.