" />
USD
3,7015
EURO
4,3529
ALTIN
151,8100

ÜST GEÇİT ASANSÖRÜ TAMİR EDİLDİ 

Bahçelievler Mahallesi ile Memiş Mahallesini bir birine bağlayan E 87 Karayolu üzerinde bulunan üst geçidin arızalı olan asansörleri tamir edildi. Bahçelievler Mahallesinde oturan vatandaşların kullandığı üst geçidin asansörlerinin sürekli olarak bakımının yapılması ve onarılmasına rağmen sürekli arıza yapıyor olması özellikle yaşlılar ve küçük çocuklu ailelere sıkıntı yaratıyordu. Karayolları görevlileri geçtiğimiz günlerde bu asansörleri tamir ederek […]

ÜST GEÇİT ASANSÖRÜ TAMİR EDİLDİ 
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bahçelievler Mahallesi ile Memiş Mahallesini bir birine bağlayan E 87 Karayolu üzerinde bulunan üst geçidin arızalı olan asansörleri tamir edildi.

Bahçelievler Mahallesinde oturan vatandaşların kullandığı üst geçidin asansörlerinin sürekli olarak bakımının yapılması ve onarılmasına rağmen sürekli arıza yapıyor olması özellikle yaşlılar ve küçük çocuklu ailelere sıkıntı yaratıyordu. Karayolları görevlileri geçtiğimiz günlerde bu asansörleri tamir ederek çalışır duruma getirdiler. Daha önceleri bu üst geçitte bulunan asansörlerin kendini bilmez bazı kişiler tarafından bozulduğu ifade eden çevre sakinleri mahallemize açılan 8 Eylül kafeteryası ile hem canlılık geldi hem de üst geçit altında toplanan bazı sorumsuz kişiler buradan uzaklaşmış oldular. Umuyoruz ki bundan böyle üst geçit asansörleri arızasız bir şekilde çalışacak dediler.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.