" />
USD
3,7004
EURO
4,3528
ALTIN
151,8071

“BİRLİKTEYSEK GÜÇLÜYÜZ”

CHP Karesi İlçe Başkanlığı Karesi AVM’de Geniş Katılımlı Danışma ve Dayanışma Toplantısı yaptı. Toplantı öncesi katılımcılara Karesi AVM önünde Lokma ikramı yapıldı. Toplantıya katılan partililerin yoğun ilgisi dikkat çekti. İlçe Başkanı Onur AYAN yaptığı açılış konuşmasında, parti içi dayanışma ve doğru bilgi akışının önemine dikkat çekti ve faliyet raporlarını sunup göreve geldiği günden bu güne […]

“BİRLİKTEYSEK GÜÇLÜYÜZ”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CHP Karesi İlçe Başkanlığı Karesi AVM’de Geniş Katılımlı Danışma ve Dayanışma Toplantısı yaptı. Toplantı öncesi katılımcılara Karesi AVM önünde Lokma ikramı yapıldı. Toplantıya katılan partililerin yoğun ilgisi dikkat çekti.

İlçe Başkanı Onur AYAN yaptığı açılış konuşmasında, parti içi dayanışma ve doğru bilgi akışının önemine dikkat çekti ve faliyet raporlarını sunup göreve geldiği günden bu güne kadar yaptığı çalışmaları, görsel içerikli ve detaylı bir sunum ile anlattı. Ardından yeni üyeleri, partiye katılımlarından dolayı sahneye davet ederek ‘’HOŞGELDİN’’ belgesi takdim edildi ve Divan Oluşturuldu. Divan Başkanlığına CHP Karesi İlçe Başkanı Onur AYAN, önceKİ dönemlerde İlçe Başkanlığı yapan Sıtkı GİDER yazmanlığa ise CHP Karesi Yöneticileri; Nilüfer YENER ve Ramazan AKDENİZ seçildi. Daha sonra dilek ve temenni kısmına geçildi. Üyelerin dilek ve temennileri raporlandı.Ardından CHP Karesi İlçe Başkanı Onur AYAN’ın kapanış konuşması ile toplantı son buldu. Ayan yaptığı konuşmada; “Bizler görev süremiz boyunca sizlerle iletişim halinde olduk, daha iyisini yapmak için yönetimimiz ile birlikte durmadan usanmadan çalışıyoruz. Toplantımızın amacı yaptıklarımızı sizlerle paylaşmak, yapacaklarımıza birlikte karar vermekti. Gelin birlikte üretelim dedik ve gelip bizlere destek olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Dosta düşmana karşı nasıl büyük bir aile olduğumuzu gösterdik.’’ Dedi. Onur Ayan’ın yapmış olduğu konuşmya‘’BİRLİKTEYSEK GÜÇLÜYÜZ’’ mesajı damga vurdu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.