ADAY ÖĞRETMENLERDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRNE ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ADAY ÖĞRETMENLERDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRNE ZİYARET

“Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci” eğitimini Balıkesir’in Sındırgı ve İvrindi ilçelerinde tamamlayacak olan aday öğretmenler İl Millî Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’i ziyaret etti.

Ülkemizin değişik illerine atanan ve 6 aylık aday öğretmen yetiştirme süreci eğitimlerini Balıkesir’in Sındırgı ve İvrindi ilçelerinde almaya başlayan aday öğretmenler danışman öğretmenleri eşliğinde İl Millî Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’i ziyaret etti.

Aday öğretmenlerle tek tek tanışıp sohbet eden İl Millî Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, Milli Eğitim Bakanlığımızın bu yıl ilk defa başlattığı aday öğretmenlerin 6 aylık eğitim süreci hakkında değerlendirmelerde bulunarak sözlerini şöyle sürdürdü: “Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi Avcı’nın ‘İnsan insanın gölgesinde yetişir.’ ifadesiyle siz aday öğretmenlerimizin danışman öğretmenlerinizin gölgesinde yetişecek ve mesleğe adım atacak olmanız dolayısıyla çok şanslısınız. Milli Eğitim camiası olarak bizler büyük bir aileyiz. Geleceğin mimarı öğrencilerimiz bizim için çok kıymetli. Dolayısıyla çok önemli bir mesleğin mensubu olarak çalışmalarımızı önemle ve titizlikle yürütmeliyiz.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’in aday öğretmenlerimize başarılar dilemesinin ardından ziyaret sona erdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.