" />
USD
3,6667
EURO
4,3273
ALTIN
151,0464

Ataşehir Arçelik Servisi

Çamaşır makineleri elektriksel sistemlere sahip olan cihazladır. Her teknolojik beyaz eşya ürününde olduğu gibi Arçelik çamaşır makinelerinde de çalışma prensibinin yerine getirilebilmesi için elektrik enerjisine ihtiyacı bulunmaktadır. Çamaşır makineleri günümüz modern çağında her evde kullanılan son derece hayatın içerisinden olan teknolojilerdir. Arçelik markalı çamaşır mekinesi modelleri ise üstün ve ileri nesil teknolojileri ile çok daha […]

Ataşehir Arçelik Servisi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Çamaşır makineleri elektriksel sistemlere sahip olan cihazladır. Her teknolojik beyaz eşya ürününde olduğu gibi Arçelik çamaşır makinelerinde de çalışma prensibinin yerine getirilebilmesi için elektrik enerjisine ihtiyacı bulunmaktadır. Çamaşır makineleri günümüz modern çağında her evde kullanılan son derece hayatın içerisinden olan teknolojilerdir. Arçelik markalı çamaşır mekinesi modelleri ise üstün ve ileri nesil teknolojileri ile çok daha geniş fonksiyonlarda çamaşır makinelerinin kaliteli bir şekilde yıkanabilmesine yardımcı oluyor. Günümüzün modern teknolojisine sahip olan Arçelik markalı çamaşır makinelerinde elektrik sisteminin bulunuyor olması zaman içerisinde elektrik odaklı arızalanmalar yaşayabilmesine yol açabiliyor. Son derece normal olan bu duruma yönelik olarak Ataşehir Arçelik Servisi tarafından profesyonel çözümler sunuluyor.

Özellikle Arçelik markalı çamaşır makinesi modellerinde gövde bölümünde elektrik kaçağı oluşması son derece ciddi bir sorun olduğundan tespit edilmesi durumunda hemen profesyonel Yavuztürk Arçelik Servisi destek hizmetinden yararlanılması gerekmektedir. Hayati risk bile taşıyabilen bu duruma yönelik olarak alanlarında uzman ve profesyonel teknik ekipler tarafından müdahale de bulunulması büyük bir önem arz ediyor. Buna göre de teknik ekipler kısa süre içerisinde Arçelik markalı çamaşır makinesinde elektrik kaçağına yol açan kaynak nokta veya parçayı tespit ederek, elektrik kaçağını sona erdirebilmektedir.

Sancaktepe Arçelik Servisi teknik ekipleri, öncelikli olarak çamaşır makinesinde elektrik kaçağına yol açan arızanın tespitini araştırır. Buna göre teknik ekipler;

-Çamaşır makinesinin bağlı bulunduğu ve ihtiyaç duyduğu elektrik enerjisini aldığı prizde topraklama olup, olmadığı kontrol edilerek, eğer topraklama bulunmuyor ise topraklama uygulanması sağlanır.

-Çamaşır makinesi üzerindeki topraklama uçlarının da yerinden çıkmış olması söz konusu olabileceğinden teknik ekipler tarafından uçlar edilerek, çıkmış uç tespit edilirse yerine takılmaktadır.

-Çamaşır makinesinin fişinin ucunda bulunan topraklama kısmının, prizde bulunan topraklama noktalarıyla temassızlığı da bu duruma yol açabileceğinden teknik ekipler tarafından birbirlerine temas etmesi sağlanır.

-Bu tip dış kaynakların yanı sıra Arçelik çamaşır makinesinin rezistans, yıkama motoru ve pompa motorundan da makine gövdesine elektrik kaçağı olabilir. Bu yüzden bu 3 önemli parça teknik ekipler tarafından hassas şekilde kontrol edilerek, kaçak tespit edilen parçada kaçağın giderilmesi sağlanır.

İletişim İçin Telefon Numarası : – 0216 471 59 56

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.