" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT’TE İLAN VE REKLAM DENETİMLERİ

  Edremit Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı İlan, Reklam ve İşgaliye Birimi ekiplerinin çalışmaları kent genelinde devam ediyor.   Edremit Belediyesi tarafından kent genelinde çalışmalar devam ederken ekiplerin denetimleri de aralıksız bir şekilde sürüyor. Zabıta denetimleri, Yapı Kontrol, Ruhsat Denetim Müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı İlan, Reklam ve İşgaliye Birimi ekipleri de […]

EDREMİT’TE İLAN VE REKLAM DENETİMLERİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı İlan, Reklam ve İşgaliye Birimi ekiplerinin çalışmaları kent genelinde devam ediyor.

 

Edremit Belediyesi tarafından kent genelinde çalışmalar devam ederken ekiplerin denetimleri de aralıksız bir şekilde sürüyor. Zabıta denetimleri, Yapı Kontrol, Ruhsat Denetim Müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı İlan, Reklam ve İşgaliye Birimi ekipleri de kent genelinde ki tabelaların Reklam İlan ve Tanıtım Yönetmeliğine uygun hale getirilmesi için denetimlerini sıklaştırdı. Denetimlerde işyeri tabelalarının yönetmeliğe uygunluğunun yanında işyeri işgaliyelerinin düzenlenmesi konusunda ölçümler yapılıyor. Yönetmeliğe ve kentin görselliğine aykırı olan tabelaların düzenlenmesi için süre veriliyor. İlçenin görsel güzelliğinin düzenli olması ve bir bütünlük arz etmesi için binaları çirkinleştiren tabela kirliliğinin önüne geçilmesi gerektiğini ifade eden yetkililer, bu sebeple işyeri sahiplerinin reklam tabelası yaptırırken yönetmeliklere uygun tabela yaptırmaları gerektiği hatırlatıldı. Ekiplerin denetimlerinin periyodik olarak ilçe genelinde devam edeceği bildirildi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.