GENÇLİK MERKEZİ OSMANGAZİ ETKİNLİKLERİNDE BOY GÖSTERDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

GENÇLİK MERKEZİ OSMANGAZİ ETKİNLİKLERİNDE BOY GÖSTERDİ

Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi Halk oyunları ekibi Bursa’da yapılan 12. Osmangazi’yi anma ve Fethi şenliklerinde boy gösterdi.

08-24 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 12. Osmangazi’yi anma ve Fethi şenliklerine konuk ekip olarak katılan Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi halkoyunları ekibi gösterilerin göze ekiplerinden biri oldu. Kortej yürüyüşü ile başlayan etkinlikler yapılan gösteriler ile devam ederken Bursalıların beğenisini toplayan Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi halkoyunları ekibi Türkiye’nin değişik yörelerinde derleniş potpori gösterileriyle takdir topladı. Her katıldığı etkinlikte en gözde ekiplerden olmayı başaran Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi ekibi önümüzde ki günlerde kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine hazırlanıyorlar.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.