" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT DEVLET HASTANESİNE 80 MİLYON TL ÖDENEK AYRILDI

  Balıkesir milletvekili Sayın Ali AYDINLIOĞLU yaptığı açıklamada Körfez ilçelerimizde sağlık yönünden çok büyük yatırımlar yapıldığını hastane binalarının hızla yenilendiğini iç donanım ve doktor kapasitelerinin günden güne arttığını belirtti. Sayın AYDINLIOĞLU “Ayvalık Devlet Hastanesinin yenilenerek çok güzel bir binada hizmet vermeye başladı, Havran Yeni Devlet Hastanesinin İnşaatının kabası bitti ve kısa süre sonra hizmete açacağız, […]

EDREMİT DEVLET HASTANESİNE 80 MİLYON TL ÖDENEK AYRILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Balıkesir milletvekili Sayın Ali AYDINLIOĞLU yaptığı açıklamada Körfez ilçelerimizde sağlık yönünden çok büyük yatırımlar yapıldığını hastane binalarının hızla yenilendiğini iç donanım ve doktor kapasitelerinin günden güne arttığını belirtti.

Sayın AYDINLIOĞLU “Ayvalık Devlet Hastanesinin yenilenerek çok güzel bir binada hizmet vermeye başladı, Havran Yeni Devlet Hastanesinin İnşaatının kabası bitti ve kısa süre sonra hizmete açacağız, Gömeç Yeni Devlet Hastanesi için Toprak analizleri yapılıyor inşallah iki aya kadar ihalesini yapacağız, Burhaniye Yeni Devlet Hastanesinin projelerin çizildiğini yer tesliminin yapıldığını inşaatının başladığını söyledi.

Edremit yeni devlet hastanesi için yer teslimi aşamasındayız 2016 – 2018 yatırım programına alındı 80 Milyon TL ödenek ayrıldı. İnşallah yakın bir zamanda inşaatına başlayacağız böylece körfezde eski hastane kalmayacak” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.