" />
USD
3,6742
EURO
4,3205
ALTIN
151,7873

MUHTARDAN KÖYÜNE HİZMET

    Mıhlı Mahallesi Muhtarı Yener Çelik doğup büyüdüğü Boztepe (Çakalini) köyünde Küçükkuyu Belediye Başkanlığının da desteği ile Köyde yıkılmak üzere olan Köy Okulunu restore edip köylünün kullanımına sundu.   Yener Çelik yaptığı açıklamada “ Köyümüzde bulunan eski ve yıkılmak üzere olan okulumuzu restore edip sosyal tesis haline getirdik.Köy halkı olarak 7 kişilik bir komisyon […]

MUHTARDAN KÖYÜNE HİZMET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

Mıhlı Mahallesi Muhtarı Yener Çelik doğup büyüdüğü Boztepe (Çakalini) köyünde Küçükkuyu Belediye Başkanlığının da desteği ile Köyde yıkılmak üzere olan Köy Okulunu restore edip köylünün kullanımına sundu.

 

Yener Çelik yaptığı açıklamada “ Köyümüzde bulunan eski ve yıkılmak üzere olan okulumuzu restore edip sosyal tesis haline getirdik.Köy halkı olarak 7 kişilik bir komisyon kurduk. Ben Komisyon başkanı olurken, Mehmet Diken,Mehmet Çelik,Cengiz Şahin,Ahmet Cenk,Hasan Yeşil,İsmail Solmaz de komisyon üyesi oldular” dedi. Komisyon Başkanı Yener Çelik Başta Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan’a,Taşçı Bayram usta ile ekibine ve yardımlarını esirgemeyen köy halkına teşekkür edip,Boztepe’nin daha da güzelleşmesi için yardımlara açık olduklarını ifade ederek muhtarlığın telefonunu 0532 794 49 22  olarak açıkladı.şu ana kadar yapılan çalışmalarda restore edilen okulda düğün nişan gibi etkinlikler  ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Aynı zamanda çevre düzenlemeleri de gerçekleştirildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.