" />
USD
3,6717
EURO
4,3257
ALTIN
151,3103

  CLK ULUDAĞ ELEKTRİK’TEN BALIKESİRSPOR’A SPONSORLUK DESTEĞİ CLK ULUDAĞ ELEKTRİK BALIKESİRSPOR’UN YANINDA

        PTT 1.Lig’de mücadele eden Balıkesirspor, CLK Uludağ Elektrik ile sponsorluk anlaşması yaptı. Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinden sorumlu elektrik tedarikçisi olan CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş., kurumsal sosyal sorumluluk kapsamında Balıkesirspor ile forma göğüs reklamı konusunda sponsorluk anlaşması imzaladı.   Kulübün formalarına göğüs reklamlarına sponsorluk yaparak süper lig yolunda […]

   CLK ULUDAĞ ELEKTRİK’TEN BALIKESİRSPOR’A SPONSORLUK DESTEĞİ  CLK ULUDAĞ ELEKTRİK BALIKESİRSPOR’UN YANINDA
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

 

 

PTT 1.Lig’de mücadele eden Balıkesirspor, CLK Uludağ Elektrik ile sponsorluk anlaşması yaptı.

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinden sorumlu elektrik tedarikçisi olan CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş., kurumsal sosyal sorumluluk kapsamında Balıkesirspor ile forma göğüs reklamı konusunda sponsorluk anlaşması imzaladı.

 

Kulübün formalarına göğüs reklamlarına sponsorluk yaparak süper lig yolunda olan Balıkesirspor’a destek vermek istediklerini söyleyen CLK Uludağ Elektrik A.Ş. Genel Müdürü Ali Erman Aytac “Kurum olarak şehrimizin gözbebeği olan futbol kulübümüz Balıkesirspor’a destek olmak önceliklerimiz arasında yer alıyordu. Bugün bu vesileyle takımımıza destek verme fırsatı bulmuş olduk. Futbol kulübleri şehirlerin markalaşması ve birlik duygusu açısından önemli misyonu olan organizasyonlardır. Arzumuz Balıkesrispor’un PTT 1.Lig’de şampiyonluk kupasını kaldırarak Süper Lig’de oynamasıdır. Balıkesir taraftarı bu sevinci hak eden bir taraftardır. Biz CLK Uludağ Elektrik olarak takımımızın yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde açıklamada bulundu.

 

 

Bilgi için:

Bahar Erkan

Kurumsal İletişim

CLK Uludağ Elektrik A.Ş

GSM: 0505 121 61 16

GSM: 0536 870 99 01

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.