" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

18. EDREMİT UÇURTMA ŞENLİĞİ DALYAN SAHİLİNDE YAPILACAK

  Edremit Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uçurtma Şenliği’nin 18.’si bu yıl 24 Nisan 2016 Pazar günü Altınlkum Mahallesi Dalyan sahilinde yapılacak. Gün boyu sürecek olan şenlikte çocuklara çeşitli hediyeler dağıtılacak. Edremit Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Zeytinli-Altınkum Mahallesi’nde her yıl geleneksel olarak yapılan Uçurtma Şenliği’nin 18.’si 26 […]

18. EDREMİT UÇURTMA ŞENLİĞİ DALYAN SAHİLİNDE YAPILACAK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uçurtma Şenliği’nin 18.’si bu yıl 24 Nisan 2016 Pazar günü Altınlkum Mahallesi Dalyan sahilinde yapılacak. Gün boyu sürecek olan şenlikte çocuklara çeşitli hediyeler dağıtılacak.

Edremit Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Zeytinli-Altınkum Mahallesi’nde her yıl geleneksel olarak yapılan Uçurtma Şenliği’nin 18.’si 26 Nisan 2016 Pazar günü Dalyan Sahilinde gerçekleştirilecek. 13.00’de başlayacak olan Uçurtma Şenliği’nde katılımcı miniklere çeşitli hediyeler dağıtılacak. Ayrıca gün boyunca çeşitli oyunlar, animasyon gösterileri ve yarışmalar düzenlenerek çocuklara eğlenceli bir gün yaşatılacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, çocukların ve vatandaşların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Zeytinli-Altınkum Mahallemizde gerçekleştireceğimiz 18. Uçurtma Şenliğine tüm çocuklarımızı ve ailelerini bekliyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.