KOÇ MUHTARLARI AĞIRLADI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç Edremit ilçe merkezindeki muhtarlarla bir araya geldi Edremit merkezde bulunan mahalle muhtarları ilçe milli eğitim müdürü Yusuf Koç’la makamında bir araya geldiler. 11 muhtarın katılımıyla gerçekleşen toplantıda Edremit’te yürütülen eğitim faaliyetleri, eğitim öğretim sürecinin genel kapsamı ve hedefler hakkında ve okulların genel durumları hakkında sohbet edildi. Yeni yapılan okullarımızın […]

KOÇ MUHTARLARI AĞIRLADI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç Edremit ilçe merkezindeki muhtarlarla bir araya geldi
Edremit merkezde bulunan mahalle muhtarları ilçe milli eğitim müdürü Yusuf Koç’la makamında bir araya geldiler. 11 muhtarın katılımıyla gerçekleşen toplantıda Edremit’te yürütülen eğitim faaliyetleri, eğitim öğretim sürecinin genel kapsamı ve hedefler hakkında ve okulların genel durumları hakkında sohbet edildi. Yeni yapılan okullarımızın ve mevcut okullarımızın eğitim bölgeleri hakkında muhtarlarla fikir alışverişinde bulunuldu.
İlk defa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından böyle bir davete çağrıldıklarını belirten muhtarlar ilçenin eğitim meselelerini konuşma imkanı buldukları için İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç’a teşekkürlerini ilettiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.