BAŞKAN UYSAL AĞACIK MAHALLESİ HAYRINA KATILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN UYSAL AĞACIK MAHALLESİ HAYRINA KATILDI

Burhaniye’nin yeni mahallesi olan Ağacık Muhtarlığının her yıl yaptığı köy hayrına Belediye Başkanı Necdet Uysal’da katıldı.

Cuma namazını mahalle sakinleri ile birlikte Ağacık Camiinde kılan Belediye Başkanı Necdet Uysal namazdan sonra köy meydanında Muhtarlığın hazırladığı her yıl yapılan geleneksel köy hayrında vatandaşlar ile birlikte oldu. Hayır yemeğinde ve sonrasında vatandaşlar ile sohbet eden Başkan Uysal mahalle sakinlerinin sorunlarını ve isteklerini dinledi. Her mahallemize eşit şekilde hizmet götürmek istiyoruz diyen Başkan Uysal bu hizmetleri götürürken de önem sırasına göre yapıyoruz. Ekip arkadaşlarımız sorunlu olan yerleri tespit ederek bu sorunları çözmeye çalışıyorlar. Mahalle sakinlerimizin isteklerini ise zaten muhtar arkadaşlarımız bizlere iletiyorlar dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.