BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ

CHP Havran İlçe Başkanı Naci Savaş; BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ

 

Havran Şehit Eyüp Karataş ilköğretim okulunda öğrenci servisinde yaşandığı iddia edilen taciz olayı ve Servis hizmeti ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulundu.

 

Savaş açıklamasında;”Balıkesir Havran Şehit Eyüp Karataş ilköğretim okulunda kız öğrencilere karşı yapılan taciz olayının peşini bırakmayacağız. Sonu nereye dayanıyorsa dayansın. Asla peşini bırakmayacağız. Geleceğimizin pırıl, pırıl çocuklarını hangi hakla hiçbir belgesi olmayan, toplumda saygınlığı olmayan servis şoförünü çok mu aradınız. Okul müdürü Sayın Sezer Turan İnan’a 23 Nisan çocuk bayramında kendisine bizzat sorduğumda çocukların size bu olayı bildirmesine rağmen ve velilerinde size sözlü ve yazılı olarak vermiş oldukları dilekçeleri niye gereken işlemleri yapmadınız ve halen bu okula giden öğrencilerimizi ve çocuklarımızı aynı servis şoförüyle taşımaya devam ettirdiniz. Derhal sabıkalı şoföre işi bıraktırmanız gerekirken sayın müdürüm ben önlem aldım dediniz. Nasıl önlem aldınız diye sorduğumda önde oturan çocukların yerlerini değiştirdim, onları arkaya aldım arkada oturanları ise öne aldım diye bana söylediniz. Sayın müdürüm böyle bir önlem dördüncü sınıf Afrika ülkesinde bile yoktur. Bizi ve çocuklarımızı kimlerin yönettiğini anlamakta zorlanıyoruz. Tüm yetkilileri göreve davet ediyorum. İpek turizminde acaba gerçek sahibi kimdir? Onunda ortaya çıkmasını istiyoruz. Söz konusu biricik çocuklarımız ise olayda ihmali olanlar cezalandırılsın. “ dedi.

 

Tuncay AYKLAN

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.