" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

CHP, 23 NİSAN’I COŞKULU KUTLADI

  Cumhuriyet Ha Partisi Burhaniye İlçe Teşkilatı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 96. Yılını coşkulu bir şekilde kutladı.   Sabah saat 08.30’da içe başkanlığında toplanan partililer yanarında çocuklarını v torunlarını da getirerek hoş bir görüntü sergiledi. İlçe binasını bayraklar ve balonlar ile süsleyen içe yönetimi, çocuklara çikolata, pasta, kurabiye ve meyve suyundan ikramda […]

CHP, 23 NİSAN’I COŞKULU KUTLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Cumhuriyet Ha Partisi Burhaniye İlçe Teşkilatı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 96. Yılını coşkulu bir şekilde kutladı.

 

Sabah saat 08.30’da içe başkanlığında toplanan partililer yanarında çocuklarını v torunlarını da getirerek hoş bir görüntü sergiledi. İlçe binasını bayraklar ve balonlar ile süsleyen içe yönetimi, çocuklara çikolata, pasta, kurabiye ve meyve suyundan ikramda bulundu. Burhaniye CHP içe başkanı Tarık Erdil, yaptığı kısa konuşmada Ulusa Egemenlik ve Çocuk bayramını kutladı. Daha sonra parti üyesi emekli öğretmen Mefaret Yakar’da 23 Nisan Ulusal Egemeni ve Çocuk Bayrama hakkında bilgilendirmede bulundu.  22. Dönem Balıkesir Milletvekili  Ali Kemal Deveciler’in de katıldığı kutlama programı sonrasında topluca Cumhuriyet Meydanında yapılan törenlere gidildi. Törenler sonrasında Ulu önder Mustafa Kemal’in anıtı önünde saygı duruşunda bulunan CHP’liler, topluca hatıra fotoğrafı çektirdi.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.