CHP KARESİ DE 23 NİSAN COŞKUSU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

CHP KARESİ DE 23 NİSAN COŞKUSU

 

Geçtiğimiz hafta CHP Karesi’de 23 Nisan coşkusu vardı. İlk olarak İlçe Başkan’ı Onur Ayan, Meriç Fırtınayı Makamına oturttu.

Meriç’in isteklerini yerine getirdi. Ardından Karesi İlçe Yönetimi, Karesi İlçe Kadın Kolları ve Karesi İlçe Gençlik Kolları ile parti araçlarına binip  Karesi de bayraklarla, müziklerle konvoy yaptılar. Daha sonra ise köy çocukları ile buluşmaya gittiler. Kabakdere ve Ovacıkta ki çocuklara palyaço ve çizgi film Kahraman’ları götürüp Köy meydanını adeta şölen alanına çeviren CHP Karesi İlçe Örgütü Çocukların alkışları eşliğinde Bayram’larını kutladı, hediyelerini verdi.

İlçe Başkan’ı Onur Ayan yaptığı açıklamada; Bu coşku hepimizin coşkusu, Savunmasız, sizden yardım bekler gibi gözünüzün içine bakıp sevgi, şefkat bekleyen o minik yüreklere. Onlara verilen emek, onlara duyulan saygı inanın bir gün bir çiçek demeti verilir gibi sunulacaktır sizlere. Bizler bu kirli dünyada temiz kalmış çocukların huzurunu sağlamalıyız. Sadece 23 Nisanlarda değil her zaman çocuklarımızın yanında olmalıyız Dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.