EHEM İN EDBEL PERSONELİNE YÖNELİK AÇTIĞI İLK YARDIM KURSUNDA SONA GELİNİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EHEM İN EDBEL PERSONELİNE YÖNELİK AÇTIĞI İLK YARDIM KURSUNDA SONA GELİNİYOR

Afrodit Termal Otelde açılan 96 saat süreli İlk Yardım Eğitimlerinde 14 kursiyere eğitim veriliyor. Kursta   Ed-Bel de Sağlık Personeli olan  Elif Akpınar usta öğretici olarak görev almıştır.  Ed-Bel Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yakın tarafından yapılan talep doğrultusunda başlatılan eğitimler Afrodit Otelde gerçekleştiriliyor. Kursları ziyaret eden merkez müdür İsmail Damar her yerde hayat boyu öğrenme sloganıyla eğitim hizmetlerimizi insanımız ve kurumlarımızla buluşturuyoruz. Katkıda bulunanlara teşekkür ediyorum “ dedi.

Kursiyerler hastalık ve yaralanmalarda uygulanacak ilk yardım eğitimine sahip kişi olartak yetiştirilmesi hedefleniyor. Eğitimler İlk Yardım Temel İlkeler, İlk Yardım 1, İlk Yardım 2 modüllerinde eğitimler verilmektedir. MEB onaylı sertifika eğitimleri ile ED-BEL çalışanları önemli bilgi ve becerilerle donatılmış olmaktadır.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.