" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EHEM İN EDBEL PERSONELİNE YÖNELİK AÇTIĞI İLK YARDIM KURSUNDA SONA GELİNİYOR

Afrodit Termal Otelde açılan 96 saat süreli İlk Yardım Eğitimlerinde 14 kursiyere eğitim veriliyor. Kursta   Ed-Bel de Sağlık Personeli olan  Elif Akpınar usta öğretici olarak görev almıştır.  Ed-Bel Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yakın tarafından yapılan talep doğrultusunda başlatılan eğitimler Afrodit Otelde gerçekleştiriliyor. Kursları ziyaret eden merkez müdür İsmail Damar her yerde hayat boyu öğrenme sloganıyla […]

EHEM İN EDBEL PERSONELİNE YÖNELİK AÇTIĞI İLK YARDIM KURSUNDA SONA GELİNİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Afrodit Termal Otelde açılan 96 saat süreli İlk Yardım Eğitimlerinde 14 kursiyere eğitim veriliyor. Kursta   Ed-Bel de Sağlık Personeli olan  Elif Akpınar usta öğretici olarak görev almıştır.  Ed-Bel Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yakın tarafından yapılan talep doğrultusunda başlatılan eğitimler Afrodit Otelde gerçekleştiriliyor. Kursları ziyaret eden merkez müdür İsmail Damar her yerde hayat boyu öğrenme sloganıyla eğitim hizmetlerimizi insanımız ve kurumlarımızla buluşturuyoruz. Katkıda bulunanlara teşekkür ediyorum “ dedi.

Kursiyerler hastalık ve yaralanmalarda uygulanacak ilk yardım eğitimine sahip kişi olartak yetiştirilmesi hedefleniyor. Eğitimler İlk Yardım Temel İlkeler, İlk Yardım 1, İlk Yardım 2 modüllerinde eğitimler verilmektedir. MEB onaylı sertifika eğitimleri ile ED-BEL çalışanları önemli bilgi ve becerilerle donatılmış olmaktadır.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.