" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KÜÇÜKKUYU’DA AĞAÇLANDIRMA VE TEMİZLİK HAREKATI

  Bahar ayının gelmesi ile Küçükkuyu Belediye Başkanlığı her yıl olduğu gibi bu yılda ağaçlandırma ve çevre temizliği konusundaki çalışmalarına titizlikle devam ediyor.   Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan ağaçlandırma çalışmalarını yerinde kontrol ederken yaptığı açıklamada “Bir ekibimiz Ilıca çayı kenarında ağaçlandırma çalışmalarına devem ederken bir grupta E87 Karayolu üzerinde temizlik ve çiçeklendirme çalışmalarına devam […]

KÜÇÜKKUYU’DA AĞAÇLANDIRMA VE TEMİZLİK HAREKATI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Bahar ayının gelmesi ile Küçükkuyu Belediye Başkanlığı her yıl olduğu gibi bu yılda ağaçlandırma ve çevre temizliği konusundaki çalışmalarına titizlikle devam ediyor.

 

Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan ağaçlandırma çalışmalarını yerinde kontrol ederken yaptığı açıklamada “Bir ekibimiz Ilıca çayı kenarında ağaçlandırma çalışmalarına devem ederken bir grupta E87 Karayolu üzerinde temizlik ve çiçeklendirme çalışmalarına devam ediyor.Camilerimizi temizleme çalışması yapıyoruz.Göze hoş gelmeyen beton zeminleri de renklendirip güzel görünmesini sağlıyoruz. Dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.