YUSUF KOÇ’TAN KARAGÖZOĞLU İLKOKULUNA ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

YUSUF KOÇ’TAN KARAGÖZOĞLU İLKOKULUNA ZİYARET

Karagözoğlu İlkokulu tarafından hazırlanan; TBMM’nin açılışının 96. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçe Kutlama Programı Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Protokol üyelerinin ve vatandaşların büyük beğenisini kazanan törenin sonunda Karagözoğlu İlkokulu öğretmen ve öğrencileri ayakta alkışlandı. Son günlerde bazı kesimlerce değişik konularla gündeme getirilip olumsuz imaj oluşturulmaya çalışılan ilçemizin en köklü ve başarılı okullarından Karagözoğlu İlkokulu’na hazırladıkları Kutlama Programı için teşekkür ziyaretinde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ “ Millet egemenliğinin gerçekleşmesinde en önemli adım olan TBMM’nin açılışı ve Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının yıldönümünde Edremit İlçe Programını büyük bir başarıyla gerçekleştiren Karagözoğlu İlkokulu idarecilerine, öğretmenlerine, öğrencilerine ve velilerine teşekkür ediyorum. Okulumuz hazırladıkları programla millet iradesinin her şeyin üstünde olduğunu bir kez daha gösterdiler. Okulumuzun başarılarının devamını diliyorum. “ dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.