BİGADİÇ’TE ÖĞRENCİLER ASKERİ BANDO İLE COŞTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BİGADİÇ’TE ÖĞRENCİLER ASKERİ BANDO İLE COŞTU

 

Bigadiç İlyaslar İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu Balıkesir Garnizon Komutanlığı, Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı’na bağlı Askeri Bando ile doyasıya yaşadı.

 

Bigadiç İlyaslar Ortaokulu Müzik Öğretmeni Selda Temirtaş’ın girişimleri sonucu İlkokul ve Ortaokul öğrencileri ve velileri, mahalle meydanında ve okul bahçesinde Askeri Bandonun birbirinden güzel marşları ile farklı bir gün geçirdiler. Öğrencilere farklı ve eğlenceli bir gün yaşatmak için okula gelen bando son yaşanan terör saldırıları nedeniyle sadece marş çaldı.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 96. yıl dönümü kutlamaları kapsamında böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyleyen Bigadiç İlyaslar İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Muhterem Dayanç, “Okulumuza davetimiz üzerine gelen askeri bando, öğrencilerimize unutulmayacak bir konser verdi. Konsere öğrencilerimizin yanı sıra velilerde katıldı. Çocuklarımız çok farklı bir gün geçirdiler. Verilen bu güzel konser ile öğrencilerimize bayram coşkusunu yaşatan Balıkesir Garnizon Komutanlığı, Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığına, Askeri Bando mensuplarına, Müzik Öğretmenimiz Selda Temirtaş’a ve Muhtarımız Fatih Zorlu’ya teşekkür ederiz” dedi.

 

Konser sonrasında Askeri Bando mensuplarına Nail Et ve Balık Restaurant Kır Bahçesi Sahibi Ender Dolgun tarafından yemek ikramında bulunuldu. Yemek sonrasında okul öğrencileri, Balıkesir Garnizon Komutanlığı, Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığına, Askeri Bando mensupları ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.