" />
USD
3,6723
EURO
4,3248
ALTIN
151,5015

BURHANİYE’YE BÜYÜK ÖDÜL

  Anadolu Jet 2015 yılı Acenteler ödül töreni, geçtiğimiz gün Dalaman, Hilton Sarı Germe Otelde gerçekleşti. THY Bölge Müdürlerinin ve Acentelerin katıldığı bu büyük organizasyonda, en çok satış yapan acenteler ödülleri ile buluştu. 2016 YILI Anadolu Jet Seyahat Acenteleri Ödül Töreni Dalaman’da yapıldı. Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde faaliyet gösteren Pitur Turizm Seyahat Acentası Ltd. Şti., Türk […]

BURHANİYE’YE BÜYÜK ÖDÜL
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Anadolu Jet 2015 yılı Acenteler ödül töreni, geçtiğimiz gün Dalaman, Hilton Sarı Germe Otelde gerçekleşti. THY Bölge Müdürlerinin ve Acentelerin katıldığı bu büyük organizasyonda, en çok satış yapan acenteler ödülleri ile buluştu.

2016 YILI Anadolu Jet Seyahat Acenteleri Ödül Töreni Dalaman’da yapıldı. Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde faaliyet gösteren Pitur Turizm Seyahat Acentası Ltd. Şti., Türk Hava Yolları Balıkesir Burhaniye’den Satış Müdürlüğü’ne bağlı bölge satışında THY ve Anadolujet satışlarında bölge birincisi olarak ödül aldı.

Kalite ve güvenilir hizmet vizyonuyla 25 yılı geride bırakan Pitur Turizm Seyahat Acentesi iç hat ve dış hat uçak biletleri, otel organizasyonları, yurt dışı fuarları, grup gezileri, vize işlemleri, dil okulları alanlarında faaliyet gösteriyor. İstanbu  Merkezli acentelerinde tecrübeli ve güler yüzlü personeliyle teknolojinin tüm olanaklarını müşterilerinin hizmetine sunan Pitur Turizm, Anadolu Jet Hava yollarının Burhaniye, THY Satış Müdürlüğünce  birincilik ödülü ile ödüllendirildi. Nevşehir THY Satış müdürlüğünce ilk kez düzenlenen ödül töreninde ayrıca, Türk Hava Yolları’nın yeni ürünü olan Comfort Kabin tanıtım filmi ile Business Class konseptinde yeni yüzü dünyaca ünlü tenisçi Wozniacki’nin yer aldığı Business Kabin reklam filmi de gösterime sunuldu.  Ödül töreninde aldığı ödülle Burhaniye’ye gurur yaşatan Pitur turizm şirketi adına törene  Genel Müdür Ali Pişirici katıldı. Pişirici, ”Pitur Turizm Çok kısa sürede THY ve Anadolu jet’den bölgede satış yapan acenteler arasında  birincilik ödülü almamızda başta müşterilerimize,ve Burhaniye şubesi personellerimize teşekkür ederim” dedi.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.