CHP’Lİ MİLLETVEKİLLERDEN BAŞKAN KAMİL SAKA’YA ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

CHP’Lİ MİLLETVEKİLLERDEN BAŞKAN KAMİL SAKA’YA ZİYARET

 

Bir dizi program için Edremit’te gelen CHP PM Üyesi ve İzmir Milletvekili Hakkı Akalın ve Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı makamında ziyaret ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri Edremit ilçesinde programlarının ikinci gününde Edremit Belediyesi’ni ziyaret ettiler. Önceki gün CHP İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden CHP Milletvekilleri daha sonra Edremit Belediyesine ziyarette bulundular. Belediye Başkanı Kamil Saka’ya Edremit’te 64 yıl aradan sonra CHP Belediye Başkanlığını kazanmalarından duydukları memnuniyeti belirterek başarılar dilediler. Edremit Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten CHP PM Üyesi ve İzmir Milletvekili Hakkı Akalın ve Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, CHP’li belediyelerin birçok yerde olduğu gibi Edremit’te başarılı bir şekilde görevini yerine getirdiğini ifade ettiler.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek başta Türkiye Büyük Millet Meclisindeki yasama faaliyetleri olmak üzere çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki ve yönetim kurulu Üyeleri, Edremit CHP İlçe Başkanı Yusuf Sel ve yönetim Kurulu Üyeleri ziyarette de hazır bulundular.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.