BİGADİÇ’TE MİNİK ZABITALAR GÖREV BAŞINDA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BİGADİÇ’TE MİNİK ZABITALAR GÖREV BAŞINDA

 

Bigadiç Atatürk İlkokulu Öğrencileri, meslek tanıtım hakkında bilgi almak, çalışma ortamlarını görmek ve incelemelerde bulunmak için Bigadiç Belediyesi Zabıta birimini ziyaret etti.

 

Bigadiç Belediyesi Zabıta birimine ziyarette bulunan Bigadiç Atatürk İlkokulu’ndan 18 öğrenci, Sınıf Öğretmenleri İsmail Tavşanoğlu ile birlikte Zabıta Müdürü Muhlis Boy’a sorular sorarak meslek tanıtımı hakkında bilgi aldılar. Zabıta Müdürü Muhlis Boy soruları güler yüzle ve öğrencilerin anlayabileceği şekilde cevaplayarak minik öğrencileri bilgilendirdi. Sınıf Öğretmeni İsmail Tavşanoğlu, bu tarz uygulamalı ve yerinde öğrenme yöntemlerinin öğrenciler adına çok önemli ve etkili olduğunu söyleyerek öğrencilere bu imkânı sağlayan Bigadiç Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne teşekkür etti. Bigadiç Belediyesi Zabıta Müdürü Muhlis Boy, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğrencilere öğretim hayatlarında başarılar diledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.