BURHANİYE TİCARET ODASI OLIVTECH’TE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BURHANİYE TİCARET ODASI OLIVTECH’TE

 

Bu yıl 6’ıncisi düzenlenen OLIVTECH 2016 – Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı, Fuar İzmir’de başladı.

 

Bu yıl 6’ıncisi düzenlenen OLIVTECH 2016- Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı 27 Nisan 2016 Çarşamba günü saat 10.00’da kapılarını basına ve ziyaretçilerine açtı. Resmi açılış töreni saat 11.00 de fuar İzmir C holü fuaye alanında gerçekleşti.

 

Fidandan, dağıtıma, makineden inovasyon teknolojilerine zeytin ve zeytinyağı üretim zincirindeki tüm firmaların da katılımcı olduğu OLİVETECH 2016 fuarında, yerli ve yabancı alıcı ve satıcılar bir araya gelerek, önemli iş bağlantıları yapma imkanları bulabilecekler.

 

Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin SARIBAŞ önderliğinde Burhaniye Ticaret Odasını Sektördeki

 

Sedena,Güvenasa,OLivesa,Özköyüm,Canemre,Sarıbaş markaları

 

ile OLIVTECH 2016- Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarında 32 metrekarelik stantta temsil ediliyoruz.İzmir Büyükşehir Belediye Başkan’ı Sayın Aziz KOCAOĞLU standımızı ziyaret ederek bizleri onurlandırmıştır.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.