EDREMİT BELEDİYESİ’DEN OKULLARA SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT BELEDİYESİ’DEN OKULLARA SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ

Edremit Belediyesi tarafından ilçede ki okullara, öğrencilerin sportif faaliyetlerde kullanması için spor malzemesi yardımında bulunuldu. Spor malzemelerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç’a teslim eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Çocuklarımızın daha fazla sportif faaliyetlerin içinde olması ve Edremit’in spor alanında adını duyurması için desteğimiz devam edecek” dedi.

Edremit Belediyesi tarafından öğrencilerin sportif faaliyetlerde kullanmaları için ilçede ki okullara spor malzemesi yardımında bulunuldu. Edremit Belediyesi tarafından 18 bisiklet, 120 adet futbol, basketbol, voleybol topu, 30 adet hentbol topu, 120 adet antrenman yeleği ve hunisi, 100 adet badminton raketi ve topu, 5 adet voleybol filesi, 20 adet masa tenisi filesi, 100 adet masa tenisi ve tenis topundan oluşan spor malzemeleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’in bir spor kenti olması ve özellikle çocukların sportif faaliyetlerin içinde daha fazla yer almasını arzu ettiklerini belirterek “Fenerbahçe’de oynayan Caner Erkin gibi başarılı sporcuların yetişebilmesi için spora ve sporculara büyük önem veriyoruz. Çocuklarımızın daha fazla spor yapması, derslerinin yanında sportif faaliyetlerin içinde yer almaları için destek olmaya devam edeceğiz” dedi. Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç’ta verdiği destek nedeniyle Belediye Başkanı Kamil Saka’ya teşekkür etti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.