FİLENİN ŞİMŞEKLERİ, BAŞARILARINI BAŞKAN GENÇER’LE PAYLAŞTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

FİLENİN ŞİMŞEKLERİ, BAŞARILARINI BAŞKAN GENÇER’LE PAYLAŞTI

Ayvalıkgücü bayan voleybol takımı 3.lig’e yükseldi.

Ayvalık’ı başarılarıyla onurlandıran Ayvalıkgücü kız voleybol takımı aldığı kupalarla,  Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Kulüp Başkanı İrfan Vural , Yönetici Serkan Özkan, Antrenör Sedat Oğuz hazır bulundu.

Ayvalıkgücü kız voleybol takımı, tamamen alt yapıdan yetiştirdiği Ayvalıklı sporcularla kurulu olmasıyla dikkat çekiyor. Diğer kulüplere oranla çok düşük bütçeyle kurulu olan takım, birinci ve ikinci etaplarda rakiplerine set vermeden şampiyon oldu.

Ziyaret sırası görüşlerini dile getiren Antrenör Sedat Oğuz, her daim kendilerini destekleri için Başkan Gençer’e teşekkürleri sunarken, şehir turu atarak şampiyonluklarını kutlamak istediklerini belirtti. Başkan Gençer ise memnuiyetle kabul edeceklerini belirtti.

BAŞKAN GENÇER‘’HAYATINIZ EN GÜZEL ANLARI’’

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, filenin şimşeklerini başarılarından dolayı tek tek tebrik etti ve onlara birer hediye ve  plaket sundu. Başkan Gençer ‘’Hayatınızın en mutlu anları, kıymetini bilin. Hayata sporla başlamak, 1-0 önde başlamaktır. Set vermeden şampiyonuz. Hayatınız boyunca bu başarıyla övüneceksiniz. İlçe takımı olarak, büyük il takımlarını yendiniz. Bu çok büyük bir başarıdır. Gurur duyduk.’dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.