" />
USD
3,6884
EURO
4,3434
ALTIN
151,3664

AHMET AKIN ZAMANI BOŞA HARCAMIYOR

    CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın her zaman olduğu gibi  bu hafta da çalışmalarını seçim bölgesi Balıkesir’de sürdürdü. Ankara’da TBMM çalışmalarına aktif bir şekilde katılan Ahmet Akın Balıkesir’deki çalışmaları için de zaman yaratmayı başarıyor. Geçtiğimiz haftanın üç dört günü Balıkesir’de bulunan Ahmet Akın Balıkesir’i ziyaret eden CHP Genel Sekreteri Kamil […]

AHMET AKIN ZAMANI BOŞA HARCAMIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın her zaman olduğu gibi  bu hafta da çalışmalarını seçim bölgesi Balıkesir’de sürdürdü. Ankara’da TBMM çalışmalarına aktif bir şekilde katılan Ahmet Akın Balıkesir’deki çalışmaları için de zaman yaratmayı başarıyor.

Geçtiğimiz haftanın üç dört günü Balıkesir’de bulunan Ahmet Akın Balıkesir’i ziyaret eden CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır ile birlikte İl Başkanlığında bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundular, basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.

Daha sonra CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır ile birlikte Karesi ve Altıeylül ilçe örgütlerini ziyaret ederek partililerle buluştular, karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular. Çalışmalar hakkında partililerini bilgilendirdiler.

CHP Genel Sekreteri ile birlikte Balıkesir Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliğini ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinlediler ve partilerinin esnaflara ilişkin politikalarını ve projelerini anlattılar.

Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneğini(BASİAD) ziyaret eden CHP heyeti, ziyarette ülkemizin sanayileşme politikalarını, sanayicinin ve iş çevrelerinin yaşamakta olduğu sorun ve sıkıntıları ele alarak, CHP’nin bu konudaki politikalarını paylaştılar.

Balıkesir’den kendisine iletilen her türlü sorun ve sıkıntı ile yakından ilgilenmeyi kendisine ilke edinen Ahmet Akın Altıeylül Cinge mahallesine giderek daha önce kendisine iletilen bir sorunla ilgili olarak yerinde incelemelerde bulundu. Göletten gelen sulama boruları çürüdüğü için sulama yapamayan, ürünleri zarar gören mahalle sakinlerini dinleyen Akın, konuyla ilgileneceğini, ilk fırsatta yetkililerle görüşeceğini ve takipçisi olacağını belirtti.

Aynı gün akşam partisinin Altıeylül ilçe örgütü tarafından düzenlenen dayanışma yemeğine katılan Ahmet Akın burada partileriyle bol bol sohbet etti, yemekte yaptığı konuşmada Balıkesir ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Altıeylül ilçesindeki çalışmalarına ara vermeden devam eden Ahmet Akın partilileriyle birlikte Akarsu mahallesine bir ziyaret gerçekleştirdi. CHP Milletvekili Ahmet Akın burada yaptığı açıklamada “Altıeylül İlçe Başkanımız, Gençlik kolları Başkanımız ve partili yol arkadaşlarımızla birlikte Akarsu mahallemize geldik. Mahallemizin içinden geçen derenin içine kanalizasyon suları akıyor. Hemşehrilerimiz bu durumdan çok rahatsız. Yazın koku dayanılmaz bir hal alıyor. Ayrıca hastalık riski de taşıyor. Bu durumu yerinde inceledik ve yetkili mercilere bildirdik. Sorunlarının takipçisi olacağız ve hemşerilerimizin her zaman yanlarında olacağız” dedi.

1 Mayıs İşçi Bayramında alanlarda eşi ve oğlu küçük Erdal ile birlikte emekçilerin arasında yerini alan Ahmet Akın “ Bugün burada emekçi kardeşlerimizin arasındayız. Onların iş ve emek mücadelesine destek vermeye geldik. CHP her zaman işçilerle, emekçilerle dayanışma içerisinde olmuştur. Onların hak mücadelesinde yanlarında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.

1 Mayıs İşçi Bayramına katıldıktan sonra Bandırma Şirinçavuş mahallesinde düzenlenen köy hayırına katılan Ahmet Akın burada hemşerileri ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

TBMM Çalışmaları için Ankara’ya dönüş yolunda Eskişehir’e uğrayarak bir partilisinin oğlunun düğün törenine de katılan Ahmet Akın Eskişehir Kitap Fuarını da ziyaret ederek hemşerisi Serap Yeşiltuna’nın imza gününe katıldı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.