" />
USD
3,6891
EURO
4,3433
ALTIN
151,4105

EDREMİT BELEDİYESİ GÜÇLENİYOR

  Edremit Belediyesi araç ve makine parkına iki adet çim biçme traktörü ve bir adet dal öğütme makinesi ekledi. Yeni alınan makineleri Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne teslim eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Belediyemizin öz kaynakları ile aldığımız makineler çalışmalara büyük kolaylık sağlayacak” dedi.   Edremit Belediyesi tarafından Belediyenin kendi öz kaynakları iki adet çim […]

EDREMİT BELEDİYESİ GÜÇLENİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi araç ve makine parkına iki adet çim biçme traktörü ve bir adet dal öğütme makinesi ekledi. Yeni alınan makineleri Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne teslim eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Belediyemizin öz kaynakları ile aldığımız makineler çalışmalara büyük kolaylık sağlayacak” dedi.

 

Edremit Belediyesi tarafından Belediyenin kendi öz kaynakları iki adet çim biçme traktörü ve bir adet dal öğütme makinesi alındı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde hizmet verecek olan makinelerle çalışmalar daha hızlı ve kolay bir şekilde yerine getirilebilecek. Dal öğütme makinesi ile budama atıklarından çıkan dallar çöpe atılmayarak talaş haline getirilip gübre olarak kullanılabilecek. Aynı şekilde çim biçme traktörleri ile zamandan ve personelden tasarruf sağlanarak çalışmalar daha kısa sürede içerisinde yerine getirilecek.

Edremit Belediyesi’nin Bakım-Onarım ve İkmal Merkezi’nde yeni alınan makineleri Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Motorlu Taşıtlar Amirliği’ne teslim eden Belediye Başkanı Kamil Saka, 47 mahallesi ile büyük bir kent olan Edremit’in her noktasına zamanında ve eksiksiz bir şekilde hizmet götürebilmek için araç ve makine parkına ve yeni makineler eklediklerini belirterek  “Park ve Bahçe çalışmalarında daha verimli ve hızlı bir şekilde hareket edebilmek için belediyemizin kendi imkânları üç adet makineyi belediyemize kazandırdık. Yeni makineler çalışmalarımıza büyük kolaylık sağlayacak” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.