EDREMİT BELEDİYESİ GÜÇLENİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT BELEDİYESİ GÜÇLENİYOR

 

Edremit Belediyesi araç ve makine parkına iki adet çim biçme traktörü ve bir adet dal öğütme makinesi ekledi. Yeni alınan makineleri Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne teslim eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Belediyemizin öz kaynakları ile aldığımız makineler çalışmalara büyük kolaylık sağlayacak” dedi.

 

Edremit Belediyesi tarafından Belediyenin kendi öz kaynakları iki adet çim biçme traktörü ve bir adet dal öğütme makinesi alındı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde hizmet verecek olan makinelerle çalışmalar daha hızlı ve kolay bir şekilde yerine getirilebilecek. Dal öğütme makinesi ile budama atıklarından çıkan dallar çöpe atılmayarak talaş haline getirilip gübre olarak kullanılabilecek. Aynı şekilde çim biçme traktörleri ile zamandan ve personelden tasarruf sağlanarak çalışmalar daha kısa sürede içerisinde yerine getirilecek.

Edremit Belediyesi’nin Bakım-Onarım ve İkmal Merkezi’nde yeni alınan makineleri Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Motorlu Taşıtlar Amirliği’ne teslim eden Belediye Başkanı Kamil Saka, 47 mahallesi ile büyük bir kent olan Edremit’in her noktasına zamanında ve eksiksiz bir şekilde hizmet götürebilmek için araç ve makine parkına ve yeni makineler eklediklerini belirterek  “Park ve Bahçe çalışmalarında daha verimli ve hızlı bir şekilde hareket edebilmek için belediyemizin kendi imkânları üç adet makineyi belediyemize kazandırdık. Yeni makineler çalışmalarımıza büyük kolaylık sağlayacak” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.