BİGADİÇ’Lİ ÖĞRENCİLER, SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN PEDAL ÇEVİRDİ

  Bigadiç Dörteylül Ortaokulu öğrencileri sağlıklı yaşama dikkat çekmek için bisiklete binip pedal çevirdiler.   TEMA Vakfı Bigadiç İlçe Temsilciliği üyeleri ve Bigadiç Dörteylül Ortaokulu öğrencileri, Motorlu taşıtların yarattığı çevre kirliliğine, trafik sıkışıklığına ve karbon salınımının küresel ısınmaya etkilerine dikkat çekmek için Bigadiç Dörteylül Ortaokulu bahçesinden Cevizli Mevkiine kadar pedal çevirdiler.   Bigadiç Dörteylül Ortaokulu […]

BİGADİÇ’Lİ ÖĞRENCİLER, SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN PEDAL ÇEVİRDİ

 

Bigadiç Dörteylül Ortaokulu öğrencileri sağlıklı yaşama dikkat çekmek için bisiklete binip pedal çevirdiler.

 

TEMA Vakfı Bigadiç İlçe Temsilciliği üyeleri ve Bigadiç Dörteylül Ortaokulu öğrencileri, Motorlu taşıtların yarattığı çevre kirliliğine, trafik sıkışıklığına ve karbon salınımının küresel ısınmaya etkilerine dikkat çekmek için Bigadiç Dörteylül Ortaokulu bahçesinden Cevizli Mevkiine kadar pedal çevirdiler.

 

Bigadiç Dörteylül Ortaokulu Müdürü ve TEMA Vakfı Bigadiç İlçe Temsilcisi Hasan Şayık, sağlıklı yaşama dikkat çekmek ve bisiklet sporuna ilgiliyi artırmak ve şehir içi ulaşımda bisiklet kullanımını teşvik etmek amacıyla düzenlenen etkinliğe 30 öğrencimiz katıldı dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.