ADD’DEN MECLİS BAŞKANI HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ADD’DEN MECLİS BAŞKANI HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

 

Atatürkçü Düşünce Derneği Edremit, Altınoluk ve Güre Şube Başkanları Yüksel Eker, Özlem Aytekin ve Sinan Kahyaoğlu Edremit Adliyesine giderek TBMM Başkanı İsmail Kahraman hakkında suç duyurusunda bulundular.

 

ADD Şube başkanları;”Laiklik anayasada olmamalıdır. Dindar anayasa meselesinden anayasamızın kaçınmaması lazım. Dini olarak bahsetmesi lazım. Laiklik olmamalı yeni anayasada ve dindar bir anayasa olmalı” diyen İsmail Kahraman, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu meclise başkanlık yapmaması ve O’nun meclisinde vekil olmaması lazım. diye açıklamalarda bulundular.

 

11 Mayıs 2016 Çarşamba Edremit Cumhuriyet Meydanında konuyla ilgili ADD şubelerinin geniş kapsamlı bir basın açıklaması yapacağı öğrenildi.

 

Talip TEZCAN

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.