BİGADİÇ ANADOLU LİSESİ BİLİM FUARI AÇILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BİGADİÇ ANADOLU LİSESİ BİLİM FUARI AÇILDI

 

Bigadiç Anadolu Lisesi bünyesinde gerçekleştirilen ”Tübitak Bilim Fuarı” ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Destekleme Programı çerçevesinde hazırlana Bigadiç Anadolu Lisesi ”Tübitak Bilim Fuarı” okul salonunda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Bigadiç Anadolu Lisesi Öğrencilerinin hazırladığı 45 proje ile okul salonunda gösterime açılan fuar 2 gün sergilenecek. İlginin yoğun olduğu fuarın açılışına Bigadiç Kaymakamı Barış Aktan, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmethan Doğan, Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Muhammet Toplar, Şaban Dayıoğlu, Bigadiç Anadolu Lisesi Müdürü Bayram Şen Yavuz, 75. Yıl Eti Holding İlkokulu Müdürü Recep Saylak, Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Mehmet Çoban, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

 

Bilim fuarlarının öğrencilerin bilinçli yetiştirmelerine katkı sağladığını belirterek çevreye farklı bir göz ile bakmalarının sağlandığını ifade eden Bigadiç Anadolu Lisesi Müdürü Bayram Şen Yavuz, bizler eğitim için ciddi uğraşlar veriyoruz.  Hem akademik manada başarı hem de ahlaki değerler konusunda çocuklarımızın daha iyi yetişmesi için mesaimizin büyük çoğunluğunu eğitime harcıyoruz dedi.

 

Öğrencilerin farklı konularda hayata geçirdikleri projeleri tek tek inceleyen Kaymakam Aktan ve beraberindeki heyet, proje sahibi öğretmen ve öğrencilerden bilgi aldı. 45 proje ile okul salonunda gösterime açılan fuar 2 gün sergilenecek.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.