EDREMİT BELEDİYESİ MAYIS AYI MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT BELEDİYESİ MAYIS AYI MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI..

Belediye Başkanı Kamil Saka, mahalle muhtarları ile aylık değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Muhtarların sorunlarını dinleyen Başkan Saka, yaz sezonu öncesinde aksaklıkların giderileceğini söyledi.
Edremit Belediyesi tarafından her ay geçekleştirilen muhtarlar toplantısı devam ediyor. Mayıs ayı Muhtarlar toplantısında Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçede ki mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Belediye Meclis salonunda yapılan toplantıda ilk olarak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi tarafından sinekle mücadele ile ilgili sunum yapıldı. Ardından Başkan Saka, yürütülen çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Mahalle muhtarları da söz alarak mahallelerinde ki sorunları anlattılar. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, 47 mahallesi ile büyük bir kent olan Edremit’in sorunlarını çözmek için çalıştıklarını belirterek “Parke taş döşeme ve asfaltlama çalışmalarımız hız kazanacak. Yaz sezonu öncesinde aksaklıları ortadan kaldırıp sezona hazır bir şekilde gireceğiz” dedi. Mayıs ayı muhtarlar toplantısında Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Başkan Yardımcısı ve Muhtarlık İşleri Müdürü İlhan Yazar ve belediyede görevli daire müdürleri de hazır bulundu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.