EDREMİT BELEDİYESİ’NDE MÜDÜRLER TOPLANTISI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDE MÜDÜRLER TOPLANTISI

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, daire müdürleri ile her ay gerçekleştirdiği toplantıda bir araya geldi. Belediye Başkanı Kamil Saka, “Büyüyen ve gelişen Edremit’imizi daha iyi noktalara getirebilmek için çalışıyoruz” dedi.
Edremit Belediyesi’nde her ay Belediye Meclisi Toplantısı öncesinde yapılan muhtarlar ve daire müdürleri ile değerlendirme toplantısı devam ediyor.  Belediye Başkanı Kamil Saka, muhtarların ardından belediyede görevli daire müdürleri ile değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Belediye Meclis salonunda Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş, İlhan Yazar ve daire müdürlerinin katıldığı toplantıda mevcut çalışmalar ve yaz sezonu öncesinde yapılacak hazırlıklar değerlendirildi. Daire müdürlerinden çalışmalar ile ilgili tek tek bilgi alan Başkan Saka, vatandaşların iş ve işlemlerinin aksaklığa meydan verilmeden hızlı bir şekilde yerine getirilmesi konusunda talimat verdi.  Başkan Saka, “Başkan Yardımcılarım ve Daire Müdürlerimizle her ay bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapıyoruz. 47 mahallesi ile büyük bir kent olan Edremit’imizi daha iyi noktalara getirebilmek adına hem içe dönük öz eleştirilerimizi yapıyor hem de eksiklerimizi tespit ederek kentimizin geleceğini planlıyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.