EDREMİT’TE SAHİLLER TEMİZLENİYOR..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE SAHİLLER TEMİZLENİYOR..

Edremit Belediyesi tarafından yaklaşan yaz sezonu öncesinde sahil şeridinde çalışma başlatıldı. Edremit Belediyesi’nin sorumluluğunda kalan sahil şeridinde, bakım, temizlik ve gerekli düzenlemeler yapılarak yaz sezonu öncesinde hazır hale getirilecek.

Edremit Belediyesi tarafından yaklaşan yaz sezonu öncesinde sahil şeridinde çalışmalara başlandı. Edremit Belediyesi sorumluluk alanında kalan sahil bölgesinde ekipler tarafından öncelikle kış mevsimi nedeniyle oluşan olumsuzluklar ortadan kaldırılacak. Ardından genel temizlik faaliyetlerinin yanı sıra iş makineleri ile sahiller düzenlenip, kumlar elenip gerekli bakım ve onarımlarda yerine getirilecek. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’te sahillerin büyük bir bölümünü Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sorumluluğuna geçtiğini ancak Edremit Belediyesi yetkisinde kalan sahil bölgesinde belirlenen programa göre çalışmalara başlandığını belirterek, “Edremit’li hemşerilerimizin ve tatil için ilçemize gelecek konukların, rahat ve huzurlu bir ortamda sahillerden daha rahat faydalanabilmeleri için gerekli çalışmaları yürütüyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.