" />
USD
3,6780
EURO
4,3432
ALTIN
151,1335

EDREMİT’TE SAHİLLER TEMİZLENİYOR..

Edremit Belediyesi tarafından yaklaşan yaz sezonu öncesinde sahil şeridinde çalışma başlatıldı. Edremit Belediyesi’nin sorumluluğunda kalan sahil şeridinde, bakım, temizlik ve gerekli düzenlemeler yapılarak yaz sezonu öncesinde hazır hale getirilecek. Edremit Belediyesi tarafından yaklaşan yaz sezonu öncesinde sahil şeridinde çalışmalara başlandı. Edremit Belediyesi sorumluluk alanında kalan sahil bölgesinde ekipler tarafından öncelikle kış mevsimi nedeniyle oluşan olumsuzluklar […]

EDREMİT’TE SAHİLLER TEMİZLENİYOR..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi tarafından yaklaşan yaz sezonu öncesinde sahil şeridinde çalışma başlatıldı. Edremit Belediyesi’nin sorumluluğunda kalan sahil şeridinde, bakım, temizlik ve gerekli düzenlemeler yapılarak yaz sezonu öncesinde hazır hale getirilecek.

Edremit Belediyesi tarafından yaklaşan yaz sezonu öncesinde sahil şeridinde çalışmalara başlandı. Edremit Belediyesi sorumluluk alanında kalan sahil bölgesinde ekipler tarafından öncelikle kış mevsimi nedeniyle oluşan olumsuzluklar ortadan kaldırılacak. Ardından genel temizlik faaliyetlerinin yanı sıra iş makineleri ile sahiller düzenlenip, kumlar elenip gerekli bakım ve onarımlarda yerine getirilecek. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’te sahillerin büyük bir bölümünü Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sorumluluğuna geçtiğini ancak Edremit Belediyesi yetkisinde kalan sahil bölgesinde belirlenen programa göre çalışmalara başlandığını belirterek, “Edremit’li hemşerilerimizin ve tatil için ilçemize gelecek konukların, rahat ve huzurlu bir ortamda sahillerden daha rahat faydalanabilmeleri için gerekli çalışmaları yürütüyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.