" />
USD
3,6780
EURO
4,3444
ALTIN
151,1972

EMEKLİLER DERNEĞİNDEN BALKAN’A ZİYARET

Merkezi Ankara’da bulunan Türkiye Emekliler Derneğinin Türkiye’de görev yapan şube Başkanları ve Genel Başkanı Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ı makamında ziyaret etti. Başkanlar Kurulu Toplantısı ve Eğitim Semineri için Güre’de bir otele yerleşen Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Kazım Ergün ve Şube Başkanları Küçükkuyu’ya gelip Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ı makamında ziyaret ettiler. Derneğin çalışmaları hakkında Balkan’a […]

EMEKLİLER DERNEĞİNDEN BALKAN’A ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Merkezi Ankara’da bulunan Türkiye Emekliler Derneğinin Türkiye’de görev yapan şube Başkanları ve Genel Başkanı Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ı makamında ziyaret etti.
Başkanlar Kurulu Toplantısı ve Eğitim Semineri için Güre’de bir otele yerleşen Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Kazım Ergün ve Şube Başkanları Küçükkuyu’ya gelip Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ı makamında ziyaret ettiler. Derneğin çalışmaları hakkında Balkan’a bilgi veren Genel Başkan Kazım Ergün Cengiz Balkan’ın babası Tahsin Balkan’ın da Manisa Şubesinin seçimle gelen İdari sekreteri olarak yönetim kurulunda görev yaptığını belirtti.Sıcak Bir ortamda gerçekleşen ziyaret bir saat sürdü.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.