" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

TÜRKİYE ZİHİNSEL ÖZÜRLÜLER FEDERASYONU’NDAN AYVALIK BELEDİYESİ’NE ŞÜKRAN PLAKETİ

Ayvalık Belediyesi 23 yıldır, Türkiye’nin en büyük engelli şenliği olarak nitelendirilen ‘’Ayvalık Engelliler Şenliği’ni ’’ organize ediyor. Türkiye Zihinsel Engelliler Federasyonu, merhum başkanları Faruk Öztimur adına Ankara’da sorumluluk projelerinin mimarlarına ödül töreni düzenledi. Ayvalık Belediyesi adına Belediye Başkanı Rahmi Gençer’e bir şükran plaketi takdim etti. Ankara’da, Başkan Gençer’i temsilen, Ayvalık Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Hamdi […]

TÜRKİYE ZİHİNSEL ÖZÜRLÜLER FEDERASYONU’NDAN AYVALIK BELEDİYESİ’NE ŞÜKRAN PLAKETİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediyesi 23 yıldır, Türkiye’nin en büyük engelli şenliği olarak nitelendirilen ‘’Ayvalık Engelliler Şenliği’ni ’’ organize ediyor.
Türkiye Zihinsel Engelliler Federasyonu, merhum başkanları Faruk Öztimur adına Ankara’da sorumluluk projelerinin mimarlarına ödül töreni düzenledi. Ayvalık Belediyesi adına Belediye Başkanı Rahmi Gençer’e bir şükran plaketi takdim etti.
Ankara’da, Başkan Gençer’i temsilen, Ayvalık Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Hamdi Atay, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş’ın elinden şükran plaketini teslim aldı. Atay, plaketi Ayvalık Belediyesi başkanlık binasında Başkan Gençer’e sundu.
BAŞKAN GENÇER ‘’ÖZEL ÇOCUKLARIMIZIN VE AİLELERİNİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’
Konuyla ilgili görüşlerini bildiren Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Bana uygun gördüğünüz bu değerli ödülü Ayvalık Engelliler Şenliği’ne 23 yıldan bu yana katkıda bulunan benden önce görev yapmış Ayvalık Belediye Başkanları’na da verilmiş olarak kabul ediyorum. Size ve sizin şahsınızda federasyonunuzun değerli yöneticilerine en samimi duygularla teşekkürlerimi sunuyorum. Ayvalık Belediyesi olarak engelliler şenliğimizi sürdürmeye, her türlü sevgi ve şefkati hak eden özel çocuklarımızın ve ailelerinin yanında olmaya devam edeceğiz’’dedi

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.