" />
USD
3,6760
EURO
4,3209
ALTIN
151,8349

BAŞKAN GENÇER,  ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANLARI TOPLANTISI’NA KATILDI

Cumhuriyet Halk Partisi, yerel yönetimlerdeki hizmeti daha ileri taşımak adına, Ankara’da toplantı düzenledi CHP’si Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un koordine ettiği istişare toplantısına, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ve diğer CHP’li belediye başkanları katıldı. Başkan Gençer,  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ile sık sık görüş […]

BAŞKAN GENÇER,  ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANLARI TOPLANTISI’NA KATILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Cumhuriyet Halk Partisi, yerel yönetimlerdeki hizmeti daha ileri taşımak adına, Ankara’da toplantı düzenledi

CHP’si Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un koordine ettiği istişare toplantısına, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ve diğer CHP’li belediye başkanları katıldı. Başkan Gençer,  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ile sık sık görüş alışverişinde bulundu.

Açılış konuşmasını Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu yaptı.  Gündem konusunda görüşlerini belirtti. Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve SODEM(Sosyal Demoktat Belediyeler Birliği) Başkanı Tunç Soyer görüşlerini ifade etti.

Toplantıda durum tespitinin ardının, yerel yönetimlerde olması gereken yol haritası anlatıldı.

Belediye başkanları, toplantının sonunda geriye kalan 3 yıllık süreçte, neler yapabiliriz noktasında karşılıklı görüşlerini belirttiler.

BAŞKAN GENÇER’’ HALKA YAKIN PROJELERİN HEPSİ BİZİM POLİTAKAMIZ’’

Toplantı hakkında görüşlerini ifade eden Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer,’’ Partimiz olarak belediye başkanlarımızla birlikte sosyal belediyecilik anlayışını savunuyoruz. Siyasi anlamda ekip olarak, 3 yıllık süreçte neler yapabiliriz bunları konuştuk. Halka yakın projelerin hepsi bizim politikamızdır. Bu sureci çok iyi değerlendirmek istiyoruz.’’dedi.  Başkan Gençer Pazar günü Ayvalık’a döneceğini, çalışmalarına ara vermeden devam edeceğini sözlerine ekledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.