" />
USD
3,6753
EURO
4,3209
ALTIN
151,8107

SAHİLDEKİ ÇOCUK OYUN ALANLARI İLGİ BEKLİYOR

Burhaniye’de birçok mahalleye yeni çocuk oyun alanları yapılırken sahil kesiminde bulunan spor ve çocuk oyun alanları ilgisizlikten dökülüyor. Ören Bergaz Tepe plajının yanında bulunan spor ve çocuk oyun alanı adeta dökülüyor. Havaların ısınması ile birlikte bu mevkiye piknik yapmaya ve denize girmek için giden ailelerin çocukları kırık dökük ve bakımsız oyun alanında oynamak zorunda kalıyor. […]

SAHİLDEKİ ÇOCUK OYUN ALANLARI İLGİ BEKLİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’de birçok mahalleye yeni çocuk oyun alanları yapılırken sahil kesiminde bulunan spor ve çocuk oyun alanları ilgisizlikten dökülüyor.

Ören Bergaz Tepe plajının yanında bulunan spor ve çocuk oyun alanı adeta dökülüyor. Havaların ısınması ile birlikte bu mevkiye piknik yapmaya ve denize girmek için giden ailelerin çocukları kırık dökük ve bakımsız oyun alanında oynamak zorunda kalıyor. Yeşil alanın içinde kalan bu oyun ve spor alanının onarılmasını imkân varsa yeniden düzenlenerek çocukların kullanımına açılmasını isteyen vatandaşlar Burhaniye Belediyesinin bu konuda daha duyarlı olmasını istediler. Burhaniye Belediyesinde bazı birimlerin çok iyi çalıştığını özellikle park bahçeler müdürlüğünün yeşil alanların bakımında ve korunmasında gösterdiği başarı takdir edilirken spor ve çocuk oyun alanlarının bakımı içinde özen gösterilmeli, Bütün kış boyunca evlerde kapanan çocukların güzel havalar ile birlikte sıkça gitmeye başladıkları oyun alanları sadece salıncak, kaydırak değil çok daha geniş öğretici ve eğitici oyun aletlerini ile de donatılmalıdır.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.