" />
USD
3,7059
EURO
4,3615
ALTIN
152,8149

SANAYİ SPOR TRANSFER ATAĞINA BAŞLADI           

Süper lige şampiyonluk parolası ile başlayan ancak kaybettiği şanssız puanlar ile ligi üçüncü olarak bitiren C. M Sanayi Spor transfer atağına başladı. İlk olarak iç transferlerini yapmaya başlayan Sanayi Spor iç transferde ilk imzayı Kaptan Nuri Yılmaz’a attırdı. İkinci imza ise tecrübeli file bekçisi İlke ve orta sahanın başarılı ismi Cebrail ile imzalayarak transfer serisine […]

SANAYİ SPOR TRANSFER ATAĞINA BAŞLADI           
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Süper lige şampiyonluk parolası ile başlayan ancak kaybettiği şanssız puanlar ile ligi üçüncü olarak bitiren C. M Sanayi Spor transfer atağına başladı.

İlk olarak iç transferlerini yapmaya başlayan Sanayi Spor iç transferde ilk imzayı Kaptan Nuri Yılmaz’a attırdı. İkinci imza ise tecrübeli file bekçisi İlke ve orta sahanın başarılı ismi Cebrail ile imzalayarak transfer serisine başlamış oldu. Başkan Nurşah Arkan Ve Başkan Yardımcısı Murat Iktu yaptıkları açıklamada geçtiğimiz sezon şanssız puan kayıpları ile şampiyonluk hedefimiz tutturamadık. Ancak ligi üçüncü olarak bitirdik. Önümüzde ki sezon işi baştan sıkı tutarak ilk maçımızdan son maçımıza kadar final karşılaşması olarak çıkarak şampiyon olmak istiyoruz. Transferlerimize ilk olarak kendi futbolcularımız ile anlaşarak başladık. İlk etapta kaptan Nuri, kalecimiz İlke ve orta saha oyuncumuz Cebrail ile anlaşarak imzaları attık. Diğer futbolcu arkadaşlarımız ile görüşmelerimiz devam ediyor. İç transferi bitirmemizin ardından dış transferlerimiz yaparak çalışmalarımıza başlayacağız dediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.