ŞEHİT ANNELERİNE, ANNELER GÜNÜNE ÖZEL KAHVALTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ŞEHİT ANNELERİNE, ANNELER GÜNÜNE ÖZEL KAHVALTI

Önümüzde ki Pazar günü “Anneler Günü” olması münasebetiyle Taylıeli Mahallesinde Şehit anneleri ve eşleri için düzenlenen kahvaltı şehir ailelerinin bir nebze de olsa yüzünü güldürdü. Burhaniye Belediyesi ve Burhaniye Kaymakamlığı Anneler Gününde şehit annelerini unutmayarak kahvaltı organizasyonu düzenledi. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın eşi Aydan Uysal, Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner’in Eşi Zehra Mine Öner ve Burhaniye Garnizon Komutanı Eşi İlknur Ölçensoy, Burhaniye’de ki şehit anneleri için kahvaltı organizasyonu düzenledi. Burhaniye Belediyesi’nin Taylıeli Mahallesinde yeni açtığı kafeterya da verilen kahvaltıda, şehit anneleri, oksijen deposu ve dünyanın en güzel manzaralarından birinde organik malzemelerden oluşan sade bir kahvaltı yaptılar.

Etkinliğe katılan şehit aileleri ile yakından ilgilenen Uysal ve Öner en kutsal varlıklarımız annelerimizin bu özel gününü, aziz şehitlerimizin anneleriyle birlikte kutlamaktan onur duyduklarını ifade ettiler. Şehit anneleriyle birlikte sohbet eden Uysal ve Öner kahvaltı sonunda bir geleneği daha bozmayarak Anneler Gününe özel Şehit annelerine hediye takdim ederek günlerini kutladılar.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.