BAŞKAN KAMİL SAKA, HUZUREVİNDE YAŞAYAN ANNELERİ UNUTMADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN KAMİL SAKA, HUZUREVİNDE YAŞAYAN ANNELERİ UNUTMADI

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve eşi Günseli Saka 8 Mayıs Anneler Günü dolayısı ile Huzurevlerindeki anneleri ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladı. Başkan Kamil Saka, “Dünyayı sevgi ile yoğuran, yaşamımızı anlamlı kılan annelerimizin bu gününde, koşullar gereği burada yaşamak zorunda kalan değerli büyüklerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Belediye Başkanı Kamil Saka ve eşi Günseli Saka, Edremit genelindeki huzurevi ve bakım evlerini ziyaret etti. Sırasıyla Afrodit Yaşlı Bakım Evi, Altınoluk Hayriye Şafak Huzur Evi, Güre Yaşlı Bakım Evi- Edremit Türk Kızılayı Huzur evi’ni ziyaret eden Başkan Kamil Saka, yaşamlarının geri kalanını burada geçirmek zorunda kalan annelerin ellerini öperek Anneler Günü’nü kutladı. Tek tek bütün anneler ile sohbet eden, onlara hediyeler veren Başkan Saka, “Bizleri dünyaya getiren ve en iyi biçimde yetiştirilmemizi sağlayan annelerimizin üzerimizde olan emeğini bir gün değil her gün hatırlamak durumundayız. Huzurevi ve bakım evlerinde yaşayan annelerimiz kendilerini yalnız hissetmesinler, bizlerde onların çocuklarıyız. Bu bilinçle hareket ederek gelecek nesillerin, annelerini unutmayarak sorumlu bir yaşam sürmesini diliyorum. Dünyayı sevgi ile yoğuran, yaşamımızı anlamlı kılan annelerimizin bu gününde, koşullar gereği burada yaşamak zorunda kalan annelerimizi unutmadığımızı bilmelerini istiyor değerli büyüklerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi. Ziyaretlerde Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya, eşi Günseli Saka, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ertaş ve İlhan Yazar, CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel, Sosyal Politikalardan Sorumlu CHP İl Başkan Yardımcısı Süleyman Sirel eşlik etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.