MEM, MESLEK KURSLARINA DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

MEM, MESLEK KURSLARINA DEVAM EDİYOR

 

Burhaniye Mesleki Eğitim Merkezi tarafından Körfezde bir ilk olarak başlatılan iş makinaları operatörlüğü kursu eğitimleri devam ediyor. Merkez Müdürü Gürhan KUŞTUTAN ;”Ilk olarak mobil vinç iş makinası operatörlüğü kursu ile başlayan çalışmamızın teorik kısmı ve araçbaşı eğitimleri tamamlanmış olup kursiyerlerin araç kullanarak eğitimleri devam etmektedir. Burhaniye Belediyesi ile yaptığımız protokol gereği belediyemizin iş makinalarını ve şantiye alanını kullanarak kursumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu imkanı bize sağlayan belediyemize teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

13 mayıs itibariyle beko loder iş makinası kursunun da başlayacağını belirten merkez müdürü Gürhan KUŞTUTAN; “belediyemiz envanterinde yer alan tüm iş makinalarının kursunu açmak için başvuruların devam ettiğini, Altınova’ dan İvrindi’ ye kadar birçok başvuru aldıklarını forklift kursu açmak için de birçok başvuru yapıldığını haziran ayında forklift kursunun da başlanmasının planlandığını belirten merkez müdürü çevre belediyelerden de kurs açılması için talep aldıklarını belirtti.

Motor teknolojisi öğretmenimiz Aydın CAFEROĞLU ve iş makinası operatörü usta öğreticimiz Ömer Şener ÇAVDARCI tarafından verilen kurslarımız ile amaçlarının iş güvenliği kurallarını bilen bilinçli ve uzman operatör yetiştirmek olduğunu söyledi.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.