" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

VATAN PARTİSİ KONGRESİ YAPILDI

Vatan Partisi Balıkesir 10. İl kongresini 07. Mayıs 2016 cumartesi günü üç yüzden fazla delegenin katılımı ile gerçekleştirdi.   Vatan Partisi Genel Başkanı .Doğu Perinçek Balıkesir il kongresinde yaptığı konuşmasında; Dünyanın hangi ülkesinde bir yılda üç seçim yapılıyor? 7 haziran 2015,1 kasım 2015 ve şimdi de yeniden erken seçim gündemde.Bir yılda üç seçim yapmak AKP’nin […]

VATAN PARTİSİ KONGRESİ YAPILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Vatan Partisi Balıkesir 10. İl kongresini 07. Mayıs 2016 cumartesi günü üç yüzden fazla delegenin katılımı ile gerçekleştirdi.

 

Vatan Partisi Genel Başkanı .Doğu Perinçek Balıkesir il kongresinde yaptığı konuşmasında; Dünyanın hangi ülkesinde bir yılda üç seçim yapılıyor? 7 haziran 2015,1 kasım 2015 ve şimdi de yeniden erken seçim gündemde.Bir yılda üç seçim yapmak AKP’nin başarısı gibi gösteriliyor.Oylarını  arttırdığı doğru ama bir yılda üç seçim yapmak Türkiye’nin istikrarlı bir yönetime sahip olmadığının açık kanıtıdır. Yeni Anayasa için seçim yapmak acaba AKP açısından çözüm mü yoksa yıkımın başlangıcı mı?Bölücü ve yıkıcı anayasayı Türkiye ‘ye kabul ettirebilecek bir güç yok.Bu girişimler AKP’nin felaketi ile sonuçlanacaktır.Türkiye Büyük Karara doğru ilerliyor.Büyük Karar Türkiye’nin Atatürk rotasına girmesidir. Türkiye’nin mecburiyetleri AKP iktidarını önüne katmış sürüklemektedir.Fettullah Gülen’le yapılan işbirliği,PKK HDP ile yapılan açılım tertibi milli kuvvetlerin verdiği mücadele ile bitirilmek zorunda kalmıştır.Bu mücadelenin asıl itici güçleri Türk milleti ve Türk Ordusudur.Önder gücü de Vatan Partisidir.Vatan Partisi programı Altı Ok  , yolu Mustafa Kemal’in yoludur.Vatan Patisinin merkezinde bulunduğu çözüm kaçınılmazdır. Doğu Perinçek Çamcı Mahallesi Muhtarı .İsmail Öztürkmen’in Edremit ilçe örgütünde Vatan Partisi saflarına katıldığını belirtip . İsmail Öztürkmen’e Vatan Partisi rozetini taktı. Daha sonra olağan gündem tamamlanarak seçimlere geçildi. İki başkan adayının olduğu, Balıkesir il başkanlığına . Avukat Aydın Osman Şahin seçilmiştir.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.