ALÇEV’Lİ MİNİKLERİN OKUMA BAYRAMI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ALÇEV’Lİ MİNİKLERİN OKUMA BAYRAMI

 

Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfı (Alçev)  1. sınıf öğrencilerinin hazırladığı okuma bayramı, görsel bir şölene dönüştü.

İstiklal Marşı’nın okunması ve saygı duruşunda bulunulmasıyla başlayan programın açılış konuşması Okul Müdür Vekili Canan Altıntaş tarafından yapıldı. Altıntaş konuşmasında;

“Sevgili öğrencilerimiz, eğitim ve öğretimdeki her şey sizin içindir. Sizler geleceğimizsiniz, umudumuzsunuz, bizler sizler için varız. Sizler; yarının çağdaş ve güçlü Türkiye’sinin mimarları olacaksınız.”dedi.

 

Etkinliğe, Vakıf Başkanı Mahmut Öztürk ve İda-Der Eski Başkanı Hadi Aksay’ında aralarında olduğu çok sayıda veli ve misafir katıldı.

 

Sunuculuğunu da 1. sınıf öğrencilerinin üstlendiği gösteri boyunca öğrenciler; müzik, bale ve halkoyunları alanlarındaki becerilerini sergilediler.  Türkçe ve İngilizce şarkılar söyleyen öğrenciler, şarkılara melodikalarıyla eşlik ettiler. Halkoyunları ve modern dans gösterileri büyük beğeni topladı. Birbirinden güzel rontlar ve dramalar hazırlayan öğrenciler, annelerini de unutmadılar. “Anneler Günü” dolayısıyla hazırladıkları “Anne Sevgisi” adlı piyesi canlandıran öğrenciler, annelerine hediyelerini sundular.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.