BAŞKAN SAKA, SAHADA İNCELEMEDE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN SAKA, SAHADA İNCELEMEDE

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, sık sık sahaya  inerek yürütülen çalışmaları yerinde takip ediyor. Haftaya Altınoluk, Güre, Akçay ve Zeytinli Mahallesi’nde incelemelerde bulunarak başlayan Başkan Saka, “Yaz sezonu öncesinde eksiklerimizi giderip, vatandaşlarımıza ve tatil için ilçemize gelenlere temiz ve düzenli  bir kent sunmak için çalışıyoruz” dedi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, makamındaki görüşmeler ve toplantılardan fırsat buldukça ilçe genelinde yürütülen çalışmaları yerinde inceliyor. Haftaya Altınoluk, Güre, Akçay ve Zeytinli Mahalleleri’nde ki çalışmaları inceleyerek başlayan Başkan Kamil Saka, önümüzde ki günlerde hayata geçirilmesi planlanan projelerle ilgili ekiplerden yerinde bilgi alıyor Başkan Saka, yaşanan sorun ve aksaklıkları giderilmesi için ekiplere talimat verirken mahalle muhtarlarından da bilgi alıyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’in büyük kent olduğunu ve sorunların üstesinden gelebilmek için çalıştıklarını belirterek “Yaz mevsiminde binlerce tatilciyi ağırlıyoruz. İlçemize gelenlere temiz ve düzenli bir kent sunabilmek için ekiplerimizin çalışmaları devam ediyor. Özellikle turistik mahallelerimiz olan Altınoluk, Güre, Akçay ve Zeytinli başta olmak üzere yaz sezonu öncesinde eksiklerimizi gidermek için çalışıyoruz. Bunun yanında ihale aşamasında olan yeni projelerin de startını vereceğiz.  Çağdaş ve modern bir kent hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımız yaz sezonunda da devam edecek” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.