KÜÇÜKSAN BESOB’TA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

KÜÇÜKSAN BESOB’TA

 

KÜÇÜKSAN İşletme Kooperatifi’nde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul’da başkanlığa seçilen Ahmet Sakbaş, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’ni ziyaret etti.

 

 

4 Mayıs Çarşamba günü yapılan KÜÇÜKSAN 1.Olağan Genel Kurulu’nda Kazım Özgen ile girdiği başkanlık yarışını 386 oy alarak kazanan Ahmet Sakbaş, yeni yönetimle birlikte dün Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

 

BESOB Başkanı Fehmi Erdem, yeni yönetimin kapıda karşılarken yeni yönetime tavsiyelerde bulundu. Ekip olmanın önemine vurgu yapan BESOB Başkanı Fehmi Erdem, bölücülükle hiçbir şeyin kazanılamayacağına dikkat çekti. Erdem, konuşmasında şunları söyledi: “Bir çivi çakabilmek ve ortaya bir şeyler çakabilmek önemli. Ekip olun ve kenetlenin. Bölücülükle hiçbir yere varılmıyor. Balıkesir hepimizin. Yapabileceğimiz ne varsa yapmaya hazırız. Güç birliği, el birliği ile arkanızdayız.”

 

Küçük Sanayi Sitesi’nde yapılacak çok işin olduğunu söyleyen KÜÇÜKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sakbaş, verimli ve hızlı çalışmak zorunda olduklarını belirtti. Sakbaş, “Tespit ettiğimiz sorunlar var. Öncelikle asfalt sorununu çözmek istiyoruz. Ayrıca Ticaret Borsası ile sanayi girişindeki park sorununu da halletmek istiyoruz” diye konuştu.

Sanayiye bir şeyler kazandırmak istediklerini vurgulayan Sakbaş, “Hepimiz işlerinin başında olan insanlarız. Güzel projelerimiz var. Güzel şeyler yapacağımız. Burada yapılan yatırımlar hem sanayi esnafı için hem de kendimiz için faydalı olacak. Sanayide uzun zamandır çalışan ağabeylerimiz var. Bunlar akil insan değerinde. Onların da görüşlerini almak istiyoruz. Hep beraber bir şeyler yapmalıyız” diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.