" />
USD
3,7185
EURO
4,3703
ALTIN
153,2097

ÖĞRENCİLER, ODA BAŞKANLARI İÇİN HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

  Edremit’te faaliyet gösteren Remzi Molvalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, ilçedeki meslek odalarının başkanlarına, yeteneklerini gösterdi.   2015-1016 eğitim-öğretim yılının sonlanmasına kısa zaman kala, Remzi Molvalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören ve ilçedeki iş yerlerinde staj görerek meslek öğrenme zamanları yaklaşan öğrenciler, meslek odalarının başkanları karşısında yeteneklerini göstererek hünerlerini sergiledi. 7 […]

ÖĞRENCİLER, ODA BAŞKANLARI İÇİN HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit’te faaliyet gösteren Remzi Molvalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, ilçedeki meslek odalarının başkanlarına, yeteneklerini gösterdi.

 

2015-1016 eğitim-öğretim yılının sonlanmasına kısa zaman kala, Remzi Molvalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören ve ilçedeki iş yerlerinde staj görerek meslek öğrenme zamanları yaklaşan öğrenciler, meslek odalarının başkanları karşısında yeteneklerini göstererek hünerlerini sergiledi. 7 meslek odası başkanı, okul müdürü Yücel Mercan ve eğitimciler eşliğinde, okulun çok amaçlı salonunda sergilenen gösterileri izledi. Öğrenciler, yöresel halk oyunları gösterileri, sema gösterileri ve kendi yazdıkları tiyatro oyunlarını sergiledi. Kahvaltı eşliğinde gerçekleştirilen programda, öğrencilerin performanslarını beğenen meslek odaları başkanları, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Oda başkanları, öğrencilerin ilgi duydukları meslek alanlarında iş bulabilmeleri ve yetişmeleri konusunda ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Programın sonunda, müdür Yücel Mercan, başkanlara okulu tanıttı. ‘Askıda Simit’ projesi ile ‘Yardımlaşma Giysileri’ projesini beğenen oda başkanları, askıda simit kutusuna bağışta bulundu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.