" />
USD
3,7059
EURO
4,3609
ALTIN
152,8269

BAŞKAN KAMİL SAKA’DAN TERÖRE LANET

  Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Hakkari’nin Çukurca ilçesinde bölücü terör örgütleri ile girilen çatışmada ve helikopter kazasında 8 askerimizin şehit düşmesi nedeniyle bir açıklama yaparak terörü lanetledi. Başkan Saka, devam eden Uluslararası Dostluk, Barış, Kültür ve Sanat Festivali kapsamında ki etkinliklerinin de iptal ediğini açıkladı. Başkan Saka açıklamasında “301 cana mal olan Soma faciasının […]

BAŞKAN KAMİL SAKA’DAN TERÖRE LANET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Hakkari’nin Çukurca ilçesinde bölücü terör örgütleri ile girilen çatışmada ve helikopter kazasında 8 askerimizin şehit düşmesi nedeniyle bir açıklama yaparak terörü lanetledi. Başkan Saka, devam eden Uluslararası Dostluk, Barış, Kültür ve Sanat Festivali kapsamında ki etkinliklerinin de iptal ediğini açıkladı.

Başkan Saka açıklamasında “301 cana mal olan Soma faciasının ikinci yıl dönümde Hakkari’den gelen acı haber ile yüreğimiz bir kez daha dağlandı. Çukurca Çiğli Üs Bölgesi’nde bölücü teröristlerle girilen çatışmada 6 askerimiz ve yardıma giden helikopterin düşmesi sonucu 2 pilotumuzun şehit olduğu haberini aldık. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve Ulusumuza baş sağlığı, yaralı askerlerimize şifalar diliyorum. Terörü gerçekleştirenler hain şer odaklarına, terörün can almasında ihmali olanlara ve göz yumanlara biz kez daha yüksek sesle lanet okuyoruz. Terörü olağan bir durum gibi göstermeye çalışanlara karşı, ulusumuz birlik ve beraberliğe her zamankinden daha sıkı bir şekilde sarılarak, teröre alışmayacağını gösterecektir” dedi.
Başkan Saka, yaşanan terör olayları ve kaybettiğimiz şehitlerimiz nedeniyle devam eden Uluslararası Dostluk, Barış, Kültür ve Sanat Festivali kapsamında ki etkinliklerinde iptal edildiğini açıkladı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.